1. pl
  2. en

OTRZYMAJ OFERTĘ ikona

Bluesun Solar Polska logo
facebook

@BluesunSolarPolska

telefon hurtownia fotowoltaiczna
Bluesun Solar Polska

604 053 922

kontakt hurtownia fotowoltaiczna

ZAREJESTRUJ KONTO ikona

Współpracuj z nami ikona

 

Współpracuj z nami i otrzymaj indywidualne rabaty dla firm na cały asortyment w naszej ofercie. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem naszych produktów do Twojej oferty. Bardzo chętnie współpracujemy również z instalatorami, którzy realizują montaże instalacji w województwie opolskim, śląskim oraz dolnośląskim. Sprawdź naszą platformę zakupową B2B, a jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym.

SPRAWDŹ OFERTĘ ikona

Skorzystaj z usługi montażu ikona

 

Jako hurtownia współpracujemy z wykwalifikowanymi instalatorami, którzy realizują montaże instalacji fotowoltaicznych oraz systemów grzewczych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli zatem szukasz rzetelnego wykonawcy, który kompleksowo zrealizuje dla Ciebie montaż instalacji, w oparciu o komponenty najwyższej jakości, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Przygotujemy dla Ciebie darmowy, niezobowiązujący kosztorys realizacji Twojego zlecenia.

ikona

 

Przesyłki Międzynarodowe

 

Oferujemy możliwość osobistego odbioru zamówień z naszego magazynu, wysyłki krajowe oraz międzynarodowe (do wszystkich państw w Europie).

ikona

 

Wielowalutowe Płatności

 

Przyjmujemy płatności również w innych walutach. Realizujemy transakcje w euro oraz złotówkach. Nasza platforma może automatycznie przeliczyć dla Ciebie ceny produktów.

ikona

 

Szybki Kontakt

 

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 15:30. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz.

ikona

 

Wysokie Rabaty

 

Prowadzimy sprzedaż sztukową, paletową oraz kontenerową. Zapewniamy wysokie, indywidualne rabaty dla klientów biznesowych.

ikona

 

Autoryzowana Dystrybucja

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oferowanych produktów, zapewniamy kompletną dokumentację i opiekę gwarancyjną.

ikona

 

Wysyłka w 24h

 

Zamówienia realizujemy bezpośrenio z naszego magazynu, daltego jesteśmy w stanie realizować wysłki w 24h od czau otrzymania płatności.

Hurtownia fotowoltaiczna - autoryzowany dystrybutor

 

 

Jesteśmy hurtownią fotowoltaiczną, dostarczającą profesjonalne rozwiązania z zakresu energii odnawialnej. Nasza pasja i zaangażowanie w ekologię oraz zielone technologie sprawiają, że oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne i akcesoria dla Twoich projektów.

 

Nasza Oferta:

 

  • Panele Fotowoltaiczne: W naszej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne o różnych mocach i technologiach. Oferujemy zarówno panele monokrystaliczne, znane z efektywności i elegancji, jak i panele polikrystaliczne, doskonale spełniające oczekiwania budżetowe.

 

  • Inwertery: Nasze inwertery, jedno- i trójfazowe, zapewniają optymalną konwersję energii słonecznej na prąd elektryczny. Wybierając spośród naszej różnorodnej gamy inwerterów, możesz dostosować rozwiązanie do unikalnych potrzeb Twojego projektu. Oferujemy falowniki sieciowe oraz hybrydowe do integracji z magazynami energii.

 

  • Magazyny energii: Nowoczesne magazyny energii Pylontech od 7 do 14 kW, przeznaczone do zastosowań typu Plug&Play - najwyższa jakość w cenie nie do pobicia!

 

  • Systemy montażowe paneli fotowoltaicznych: Posiadamy dostępne od ręki i w najlepszych cenach systemy montażowe paneli fotowoltaicznych na wszystkie pokrycia dachowe oraz grunt. Innowacyjne, trwałe i szybkie w montażu rozwiązania FMS.

 

  • Wsparcie Techniczne i Doradztwo: Nasz zespół ekspertów służy kompleksowym wsparciem technicznym, pomagając w doborze odpowiednich komponentów oraz projektowaniu efektywnych instalacji. Twój sukces jest naszym priorytetem.

 

  • Rozwiązania On-Grid oraz Hybrydowe: Oferujemy także panele, inwertery i baterie do systemów off-grid oraz hybrydowych. Pozwól nam pomóc Ci w zrealizowaniu niezależnych projektów energetycznych.

 

  • Gwarancja Jakości: Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją udzielaną bezpośrednio przez ich producentów, co daje Ci pewność, że inwestujesz w niezawodne i trwałe rozwiązania.

 

Nasza hurtownia fotowoltaiczna oferuje szeroki wybór produktów, idealnych dla profesjonalnych instalatorów oraz firm i inwestorów zainteresowanych energią odnawialną. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy osiągają sukces w branży OZE. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć idealne rozwiązania dla Twoich projektów instalacji fotowoltaicznych!

POMPY CIEPŁA DO CWU

AUTORYZOWANA DYSTRYBUCJA

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI!

Skontatuj się z nami strzałka

Masz więcej pytań?

zamknij
plus

Ile czasu trzeba czekać na realizację zamówień?

Większość zamówień wysyłam z naszego magazynu w 24h (od czasu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania potwierdzenia, w dni robocze) . Możliwy jest również odbiór osobisty zamówień w naszej hurtowni.

zamknij
plus

Czy zapewniacie kompletną dokumentację?

Dla naszych klientów zapewniamy kompletną dokumentację w języku polskim.

 

W skład dokumentacji wchodzą certyfikaty, deklaracje zgodności, karty i warunki gwarancyjne.

zamknij
plus

Czy doradzacie przy wyborze komponentów?

Oczywiście! Bardzo chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze komponentów zestawów fotowoltaicznych. Zawsze przygotowujemy indywidualne wyceny i oferty pod dedykowane rozwiązania.

zamknij
plus

Jakie są warunki gwarancji produktów w ofercie?

Dla wszystkich oferowanych produktów zapewniamy kompletną dokumentację, w skład której wchodzą karty gwarancyjne oraz warunki gwarancji. Jako hurtownia fotowoltaiczna i autoryzowany dystrybutor gwarancja na produkty w naszej ofercie jest udzielana przez ich producenta.

zamknij
plus

Jakie są dostępne rodzaje inwerterów?

Jako hurtownia fotowoltaiczna oferujemy inwertery 1-fazowe oraz 3-fazowe, hybrydowe oraz sieciowe o mocy od 3 do 100 kW. Oferowane inwertery posiadają kompletną dokumentację, niezbędną do zgłoszenia instalacji PV.

zamknij
plus

Jakie są minimalne i maksymalne moce instalacji?

W naszej ofercie znajdziesz systemy o różnych mocach, zaczynając od kilku kilowatów do kilkuset kilowatów lub więcej. Oferujemy indywidualne wyceny i oferty dostosowane do różnorodnych skal projektów - instalacje domowe, dla gospodarstw oraz większe inwestycje komercyjne.

zamknij
plus

Czy zapewniacie wsparcie techniczne?

Tak, zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne dla naszych klientów. Nasz zespół ekspertów służy pomocą w doborze odpowiednich produktów, doradztwie technicznym oraz rozwiązywaniu problemów związanych z instalacją.

zamknij
plus

Jakie rodzaje paneli fotowoltaicznych oferujecie?

W naszej hurtowni oferujemy szeroki wybór paneli fotowoltaicznych, w tym panele monokrystaliczne z technologią Half Cut Bifacial, Shingled, NTYPE. Możesz wybrać te moduły, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi. Oferujemy panele fotowoltaiczna z srebrną ramą, czarną ramą oraz full black.

HURTOWNIA FOTOWOLTAICZNA - FAQ

pompy ciepła VGE

POMPY CIEPŁA

VGE - ciepło, wygodnie, oszczędnie

Pompy ciepła VGE zapewnią Ci komfort, ciepło oraz wysokie oszczędności! Otrzymaj wydłużony okres (5 lat) gwarancji producenta, bez konieczności dodatkowej opłaty. Zintegruj urządzenie z zasobnikiem ciepłej wody oraz buforem, wykonanym ze stali nierdzewnej. Wydajny oraz cichy tryb pracy, nawet przy niskich temperaturach, połączony z nowoczesnym designem!

ZASOBNIKI CWU

ZASOBNIKI BUFOROWE

POMPY CIEPŁA

WYCENA ONLINE ikona

OFERTA ikona

Jako hurtownia fotowoltaiczna jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oferowanych produktów. 

 

W naszej ofercie znajdziesz również systemy grzewcze najwyższej jakości!

HURTOWNIA FOTOWOLTAICZNA ORAZ SYSTEMY GRZEWCZE

TWÓJ DOSTAWCA ENERGII ODNAWIALNEJ!

PANELE FOTOWOLTAICZNE

FALOWNIKI FOTOWOLTAICZNE

POLECANE PRODUKTY

ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE

Kompletne zestawy fotowoltaiczne - panele fotowoltaiczne, inwertery, systemy montażowe z okablowaniem najwyższej klasy! 

 

Nie płać za prąd dzięki fotowoltaice i przyczyń się do ochrony środowiska wybierając energię odnawialną! W naszej hurtowni fotowoltaicznej możesz bez problemu zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne przy montażu instalacji fotowoltaicznej. Konstrukcja, którą posiadamy w naszej ofercie sprawi, że montaż instalacji będzie bardzo szybki oraz prosty. Zamawiając zestaw fotowoltaiczny u nas masz pewność, że dokonujesz dobrego wyboru i możesz liczyć na nasze wsparcie!

produkcja paneli fotowoltaicznych Swiss Solar

PANELE FOTOWOLTAICZNE

Produkcja na najwyższym poziomie

Panele fotowoltaiczne, które posiadamy w naszej ofercie produkowane są w oparciu o najnowsze badania oraz wiodącą technologie produkcji.

 

Zaawansowane, automatyczne urządzenia produkcyjne z Niemiec, Włoch oraz Japonii. Ponadto zintegrowane zostały światowej klasy systemy inżynierii i zarządzania produkcją.

systemy grzewcze stiebel eltron

SYSTEMY GRZEWCZE

Autoryzowany dystrybutor Stiebel Eltron

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym firmy Stiebel Eltron. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, pojemnościowe oraz przepływowe ogrzewacze do wody i piece akumulacyjne najwyższej jakości, od niemieckiego producenta!

magazyny energii Pylontech force H2

MAGAZYNY ENERGII

Nowoczesne rozwiązania Pylontech FORCE H2

Oferujemy nowoczesne rozwiązania do magazynowania energii. Hybrydowe falowniki fotowoltaiczne zintegrowane z magazynami energii Pylontech. Zapewniamy kompletną dokumentację niezbędną do otrzymania dofinansowań w ramach programów rządowych.

system montażowy paneli fotowoltaicznych

SYSTEMY MONTAŻOWE

Wszystkie pokrycia dachowe oraz grunt

Oferujemy kompletne systemy montażowe na grunt, dachy skośne, płaskie oraz wszystkie pokrycia dachowe. Systemy montażowe w naszej ofercie to trwałe i szybkie w montażu rozwiązania. Zapewniamy indywidualną wycenę i pomoc w doborze wszystkich komponentów konstrukcji montażowej!

Twój dostawca

ikonka telefon   +48 787 091 176

 

 

ikonka mail  zamowienia@bluesunpv.pl

ikonka mail    reklamacje@bluesunpv.pl

ikonka mail      marketing@bluesunpv.pl

SZYBKI KONTAKT ikonka

home
Instagram Bluesun Solar Polska

Dostawa | Formy płatności

Klauzula RODO

Polityka prywatności | Polityka cookies

USŁUGI ikonka 

OGRZEWANIE ikonka 

FOTOWOLTAIKA ikonka 

NA SKRÓTY ikonka 

facebook hurtownia fotowoltaiczna

ikonka pinezka NASZA LOKALIZACJA Opolskie | Stara Kuźnia | Szkolna 7 

© Bluesun Solar Polska 2024

Bluesun Solar Polska Logo

Autoryzowany i oficjalny dystrybutor. Fotowoltaika oraz systemy grzewcze najwyższej jakości!