Jeśli  jesteś instalatorem fotowoltaiki zapraszamy Cię do nawiązania współpracy z naszą hurtownią. Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualizację cennika startowego dla firm oraz nowe informację na temat naszej oferty.

Hurtownia fotowoltaiczna współpraca
Twój e-mail:
NIP:
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Autoryzowany i oficjalny dystrybutor.  Fotowoltaika oraz systemy grzewcze najwyższej jakości!

BLUESUN SOLAR POLSKA

HURTOWNIA FOTOWOLTAICZNA | SYSTEMY GRZEWCZE

© Bluesun Solar Polska 2022

NASZA LOKALIZACJA Opolskie | Stara Kuźnia | Szkolna 7 

facebook hurtownia fotowoltaiczna

MENU

Polityka prywatności | Polityka cookies

Klauzula RODO

Dostawa | Formy płatności

Instagram Bluesun Solar Polska
home

KONTAKT

tel. +48 787 091 176

tel. +48 604 053 922

 

zamowienia@bluesunpv.pl

  reklamacje@bluesunpv.pl

    marketing@bluesunpv.pl

 

Swiss Solar to szwajcarska firma, która posiada kilka swoich oddziałów oraz zakłady serwisowe w różnych częściach Europy (również w Polsce). Firma przoduje w produkcji zaawansowanych technologicznie ogniw fotowoltaicznych.  W swojej ofercie Swiss Solar posiada bardzo szeroką gamę produktów.  Panele fotowoltaiczne Swiss Solar są sprzedawane w ponad 100 różnych krajach! Przedsiębiorstwo zatrudnia w swoim zespole doświadczonych specjalistów, którzy cały czas pracują nad rozwojem nowych technologi. Firma planuje zwiększyć w 2021 roku swoją zdolność produkcyjną do 1GW!  Ponadto firma dba, aby minimalizować ilość szkodliwych opadów, poprzez bezpieczną utylizację oraz zastosowanie w produkcji materiałów przyjaznych środowisku.

 

 

Swiss Solar AG

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - zastosowane rozwiązania technologiczne

 

 

Technologia Perc - monolityczna struktura komórek zwiększa zdolność absorpcji światła i poprawia wydajność ogniw

 

Technologia IBEX COSMOS - zapewnia wysoką wydajność paneli nawet w pochmurne dni 

 

Technologia Half-Cut - redukuje negatywny wpływ cieni oraz mikropęknięć na działanie paneli 

 

Super mocna rama - wykonana z zaawansowanego technologicznie stopu aluminium rama wytrzymuje wysokie obciążenia śniegiem i wiatrem (certyfikat TUV)

 

Wykwalifikowani inżynierowie z całego świata opracowali zaawansowane technologie, pozwalające zwiększyć wydajność modułów. Panele fotowoltaiczne Swiss Solar spełniają najwyższe światowe standardy jakości. Moduły są skrupulatnie sprawdzane i testowane w każdym stanie produkcji, dzięki czemu udzielona gwarancja na wykorzystane materiały to 20 lat, natomiast gwarancja mocy 30 lat. W przypadku paneli fotowoltaicznych Swiss Solar z technologią Bifacial okres udzielanej gwarancji produktowej jest jeszcze dłuższy i wynosi aż 25 lat!

 

 

 

 

panel fotowoltaiczny 450W Swiss Solar 

 

Swiss Solar - szeroka gama oferowanych produktów

 

 

Swiss Solar w swojej ofercie posiada moduły o różnych mocach i wymiarach. Panele fotowoltaiczne charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością. Oferowane moduły o mocy od 360 Wp do nawet 590 Wp. Na chwilę obecną nasza hurtownia w swojej ofercie posiada model IBEX 132MHC EiGER HALF CUT 9BB o mocy 500 Wp, jednak w na pewno pojawią się u nas także inne modele powyżej 500 Wp. Planujemy również wprowadzić moduły w wersji FULL BLACK. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowościach w  ofercie oraz nowych technologiach zastosowanych w ogniwach Swiss Solar, dlatego warto śledzić nasze profile w mediach społecznościowych i odwiedzać regularnie stronę z aktualnościami.

 

 

panele fotowoltaiczne Swiss Solar

 

 

Zastosowanie komercyjne oraz przemysłowe

 

 

Moduły Swiss Solar nadają się do wykorzystania w prywatnych, komercyjnych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych oraz przy budowie farm fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z różnych części świata, prezentujące zrealizowane projekty farm z zastosowanymi panelami Swiss Solar.

 

 

Farma fotowoltaiczna Niemcy

 

Farma fotowoltaiczna Ukraina

 

Farma fotowoltaiczna Holandia

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar to wydajne moduły najwyższej jakości, charakteryzujące się wyjątkowym wyglądem. Bardzo długi czas trwania gwarancji potwierdza ich niezawodność.

 

 

autoryzowany dystrybutor paneli fotowoltaicznych Swiss Solar

 

 

Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy możesz skontaktować się z nami. Bardzo szybko realizujemy wszystkie zamówienia. Współpracujemy z firmami montującymi instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski.

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - szwajcarska jakość!

31 marca 2021
Swiss Solar
Firma Bluesun Solar Polska , jako oficjalny przedstawiciel firmy BLUESUN SOLAR ENERGY zajmuje się dystrybucją oraz obsługą w zakresie dostawy wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm zajmujących
Jednym ze sposobów na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych firmy jest fotowoltaika. Opiera się ona na czerpaniu energii ze słońca i zamianie jej na energię elektryczną. Metoda ta może w dużym stopniu
Pozyskiwanie energii ze słońca jest dzisiaj najlepszym pomysłem. Fotowoltaika jest nie tylko znakomitym uzupełnieniem koncepcji nowoczesnego domu, ale tak naprawdę stanowi jej najważniejszy element. Trudno bowiem wyobrazić sobie bogaty w
Bluesun Solar Polska jest oficjalnym partnerem handlowym Stiebel Eltron Nasza oferta to teraz również systemy grzewcze najwyższej jakości! Pompy ciepła, piece akumulacyjne oraz ogrzewacze wody. Zapraszamy do zapoznania się z

INNE ARTYKUŁY

telefon hurtownia fotowoltaiczna
787 091 176
kontakt hurtownia fotowoltaiczna
604 053 922
Bluesun Solar Polska
telefon hurtownia fotowoltaiczna

@BluesunSolarPolska

facebook
Bluesun Solar Polska logo