1. pl
  2. en

OTRZYMAJ OFERTĘ ikona

Bluesun Solar Polska logo
facebook

@BluesunSolarPolska

telefon hurtownia fotowoltaiczna
Bluesun Solar Polska

604 053 922

kontakt hurtownia fotowoltaiczna

INNE ARTYKUŁY

Firma Bluesun Solar Polska , jako oficjalny przedstawiciel firmy BLUESUN SOLAR ENERGY zajmuje się dystrybucją oraz obsługą w zakresie dostawy wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm zajmujących
Jednym ze sposobów na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych firmy jest fotowoltaika. Fotowoltaika dla firm to inwestycja, która nie tylko wspiera cele zrównoważonego rozwoju, ale także może przynieść znaczące korzyści finansowe. Opiera
Pozyskiwanie energii ze słońca jest dzisiaj najlepszym pomysłem. Fotowoltaika jest nie tylko znakomitym uzupełnieniem koncepcji nowoczesnego domu, ale tak naprawdę stanowi jej najważniejszy element. Trudno bowiem wyobrazić sobie bogaty w
Bluesun Solar Polska jest oficjalnym partnerem handlowym Stiebel Eltron Nasza oferta to teraz również systemy grzewcze najwyższej jakości! Pompy ciepła, piece akumulacyjne oraz ogrzewacze wody. Zapraszamy do zapoznania się z
Swiss Solar
31 marca 2021

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - szwajcarska jakość!

 

Swiss Solar to szwajcarska firma, która posiada kilka swoich oddziałów oraz zakłady serwisowe w różnych częściach Europy (również w Polsce). Firma przoduje w produkcji zaawansowanych technologicznie ogniw fotowoltaicznych.  W swojej ofercie Swiss Solar posiada bardzo szeroką gamę produktów.  Panele fotowoltaiczne Swiss Solar są sprzedawane w ponad 100 różnych krajach! Przedsiębiorstwo zatrudnia w swoim zespole doświadczonych specjalistów, którzy cały czas pracują nad rozwojem nowych technologi. Firma planuje zwiększyć w 2021 roku swoją zdolność produkcyjną do 1GW!  Ponadto firma dba, aby minimalizować ilość szkodliwych opadów, poprzez bezpieczną utylizację oraz zastosowanie w produkcji materiałów przyjaznych środowisku.

 

 

Swiss Solar AG

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - zastosowane rozwiązania technologiczne

 

 

Technologia Perc - monolityczna struktura komórek zwiększa zdolność absorpcji światła i poprawia wydajność ogniw

 

Technologia IBEX COSMOS - zapewnia wysoką wydajność paneli nawet w pochmurne dni 

 

Technologia Half-Cut - redukuje negatywny wpływ cieni oraz mikropęknięć na działanie paneli 

 

Super mocna rama - wykonana z zaawansowanego technologicznie stopu aluminium rama wytrzymuje wysokie obciążenia śniegiem i wiatrem (certyfikat TUV)

 

Wykwalifikowani inżynierowie z całego świata opracowali zaawansowane technologie, pozwalające zwiększyć wydajność modułów. Panele fotowoltaiczne Swiss Solar spełniają najwyższe światowe standardy jakości. Moduły są skrupulatnie sprawdzane i testowane w każdym stanie produkcji, dzięki czemu udzielona gwarancja na wykorzystane materiały to 20 lat, natomiast gwarancja mocy 30 lat. W przypadku paneli fotowoltaicznych Swiss Solar z technologią Bifacial okres udzielanej gwarancji produktowej jest jeszcze dłuższy i wynosi aż 25 lat!

 

 

 

 

panel fotowoltaiczny 450W Swiss Solar 

 

Swiss Solar - szeroka gama oferowanych produktów

 

 

Swiss Solar w swojej ofercie posiada moduły o różnych mocach i wymiarach. Panele fotowoltaiczne charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością. Oferowane moduły o mocy od 360 Wp do nawet 590 Wp. Na chwilę obecną nasza hurtownia w swojej ofercie posiada model IBEX 132MHC EiGER HALF CUT 9BB o mocy 500 Wp, jednak w na pewno pojawią się u nas także inne modele powyżej 500 Wp. Planujemy również wprowadzić moduły w wersji FULL BLACK. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowościach w  ofercie oraz nowych technologiach zastosowanych w ogniwach Swiss Solar, dlatego warto śledzić nasze profile w mediach społecznościowych i odwiedzać regularnie stronę z aktualnościami.

 

 

panele fotowoltaiczne Swiss Solar

 

 

Zastosowanie komercyjne oraz przemysłowe

 

 

Moduły Swiss Solar nadają się do wykorzystania w prywatnych, komercyjnych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych oraz przy budowie farm fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z różnych części świata, prezentujące zrealizowane projekty farm z zastosowanymi panelami Swiss Solar.

 

 

Farma fotowoltaiczna Niemcy

 

Farma fotowoltaiczna Ukraina

 

Farma fotowoltaiczna Holandia

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar to wydajne moduły najwyższej jakości, charakteryzujące się wyjątkowym wyglądem. Bardzo długi czas trwania gwarancji potwierdza ich niezawodność.

 

 

autoryzowany dystrybutor paneli fotowoltaicznych Swiss Solar

 

 

Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy możesz skontaktować się z nami. Bardzo szybko realizujemy wszystkie zamówienia. Współpracujemy z firmami montującymi instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski.

 

 

Twój dostawca

ikonka telefon   +48 787 091 176

 

 

ikonka mail  zamowienia@bluesunpv.pl

ikonka mail    reklamacje@bluesunpv.pl

ikonka mail      marketing@bluesunpv.pl

SZYBKI KONTAKT ikonka

home
Instagram Bluesun Solar Polska

Dostawa | Formy płatności

Klauzula RODO

Polityka prywatności | Polityka cookies

USŁUGI ikonka 

OGRZEWANIE ikonka 

FOTOWOLTAIKA ikonka 

NA SKRÓTY ikonka 

facebook hurtownia fotowoltaiczna

ikonka pinezka NASZA LOKALIZACJA Opolskie | Stara Kuźnia | Szkolna 7 

© Bluesun Solar Polska 2024

Bluesun Solar Polska Logo

Autoryzowany i oficjalny dystrybutor. Fotowoltaika oraz systemy grzewcze najwyższej jakości!

Sprawdź ofertę naszych partnerów strzałka

Potrzebujesz kompleksowej usługi montażu?

mail ikona Twój e-mail:

NIP:

Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Hurtownia fotowoltaiczna współpraca

 Zostaw swoje dane, abyśmy mogli utworzyć dla Ciebie konto, w  platformie zakupowej B2B.