1. pl
  2. en

OTRZYMAJ OFERTĘ ikona

Bluesun Solar Polska logo
facebook

@BluesunSolarPolska

telefon hurtownia fotowoltaiczna
Bluesun Solar Polska

604 053 922

kontakt hurtownia fotowoltaiczna

INNE ARTYKUŁY

Firma Bluesun Solar Polska , jako oficjalny przedstawiciel firmy BLUESUN SOLAR ENERGY zajmuje się dystrybucją oraz obsługą w zakresie dostawy wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm zajmujących
Jednym ze sposobów na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych firmy jest fotowoltaika. Fotowoltaika dla firm to inwestycja, która nie tylko wspiera cele zrównoważonego rozwoju, ale także może przynieść znaczące korzyści finansowe. Opiera
Pozyskiwanie energii ze słońca jest dzisiaj najlepszym pomysłem. Fotowoltaika jest nie tylko znakomitym uzupełnieniem koncepcji nowoczesnego domu, ale tak naprawdę stanowi jej najważniejszy element. Trudno bowiem wyobrazić sobie bogaty w
Bluesun Solar Polska jest oficjalnym partnerem handlowym Stiebel Eltron Nasza oferta to teraz również systemy grzewcze najwyższej jakości! Pompy ciepła, piece akumulacyjne oraz ogrzewacze wody. Zapraszamy do zapoznania się z
panele fotowoltaiczne full black Swiss Solar
21 grudnia 2021

Panele fotowoltaiczne typu Full Black Swiss Solar - seria EiGER

Wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych jest bardzo ważny jeżeli przez wiele lat chcemy cieszyć się efektywną pracą naszej instalacji, a co za tym idzie generować wysokie oszczędności. Na rynku aktualnie dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań jeżeli chodzi o wybór odpowiednich modułów do zastosowania na różnych pokryciach dachowych lub konstrukcjach gruntowych.

 

W tym artykule przyjrzymy się bliżej panelom fotowoltaicznym typu full black, które zdecydowanie należą do grupy modułów klasy premium. Przedstawimy także najistotniejsze atuty nowych w naszej ofercie paneli fotowoltaicznych full black o mocy 495 W od szwajcarskiego producenta Swiss Solar.

 

 

Panele fotowoltaiczne typu full black Swiss Solar - najwyższa jakość wykonania

 

 

Panele fotowoltaiczne full black produkowane są z wykorzystaniem jedynie ogniw monokrystalicznych, dzięki czemu generowane uzyski mocy są zdecydowanie wyższe niż w przypadku paneli polikrystalicznych. Ich dodatkowym i bardzo ważnym atutem jest także mniejszy roczny spadek generowanej mocy, a jako że moduły typu full black należą do paneli z klasy premium ich producenci bardzo często udzielają wydłużonego okresu gwarancji.

 

 

panele fotowoltaiczne full black produkcja

 

 

Dla modułów fotowoltaicznych full black Swiss Solar udziela aż 30 lat gwarancji na wydajność (po upływie tego czasu wydajność modułów nie spadnie poniżej 85%) oraz 20 lat gwarancji na produkt. Decydując się jednak na inwestycje w instalacje fotowoltaiczną, która w przypadku wyboru paneli typu full black wiąże się z przeznaczeniem większej ilości środków z naszego budżetu niż w przypadku wybrania standardowych modułów, warto zwrócić uwagę, aby otrzymać dla zamówionych paneli fotowoltaicznych kompletną dokumentację.

 

 

produkcja modułów fotowoltaicznych Swiss Solar

 

 

Jako autoryzowany punk dystrybucyjny Swiss Solar na terenie Polski zawsze zapewniamy naszym klientom kompletną dokumentacje w skład której wchodzi deklaracja zgodności, certyfikaty TUV, warunki gwarancji, karta z danymi technicznymi modułu oraz indywidualne numery seryjne dla każdego z zamówionych paneli fotowoltaicznych. Wszystkie wymienione wcześniej dokumenty udostępniamy naszym klientom w języku polskim.

 

 

Czy warto dodatkowo zainwestować w panele fotowoltaiczne typu full black?

 

 

Posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej zdecydowanie podniesie wartość naszej nieruchomości. W przypadku zastosowania modułów full black wzrost wartości budynku, gdzie zainstalowane są panele bardzo często jest jeszcze większy! Dlaczego tak się dzieje?

 

Panele fotowoltaiczne typu full black są całkowicie czarne z przodu oraz z tyłu, dzięki czemu białe linie biegnące wzdłuż modułów, które można zauważyć na standardowych panelach są ukryte. Bardzo wysoka jakość wykonania oraz ekskluzywny wygląd paneli sprawia, że moduły typu full black zdecydowanie lepiej prezentują się na dachach o różnego rodzaju pokryciu, jak również konstrukcjach gruntowych. Całkowicie czarne moduły fotowoltaiczne także lepiej łapią światło słoneczne, przez co pracują z większą wydajnością również podczas pochmurnych dni, a ich spadki mocy są mniejsze.

 

Moduły fotowoltaiczne full black o mocy 495 W od Swiss Solar, dzięki wysokiej sprawności (aż 20,85%), bardzo atrakcyjnym okresie udzielanej gwarancji, która wyróżnia panele szwajcarskiego producenta na tle konkurencji oraz najwyższej jakości wykonania w 100% spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów! Wysoka moc modułów pozwoli również nieco zmniejszyć koszt konstrukcji montażowej potrzebnej do realizacji projektu instalacji pv.

 

 

panel fotowoltaiczny full black

 

 

Panele fotowoltaiczne full black - Podsumowanie

 

 

Jako, że panele fotowoltaiczne full black uznaje się za moduły klasy premium, a koszt ich produkcji jest większy niż w przypadku standardowych modułów ma to również przełożenie na nieco większą cenę tego typu paneli. Warto jest jednak rozważyć wybór modułów full black biorąc pod uwagę wymienione wyżej kluczowe atuty, które dodatkowo mogą wpłynąć na większą wartości nieruchomości, którą planujemy wyposażyć w instalacje fotowoltaiczną. Chcąc mieć pewność, że przez wiele lat instalacja będzie generowała dla nas wysokie oszczędności wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych jest bardzo istotny.

 

Panele fotowoltaiczne typu full black od szwajcarskiego producenta Swiss Solar to połączenie najwyższej jakości wykonania, wydłużonego okresu gwarancji oraz sprawności na bardzo wysokim poziomie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym także z panelami fotowoltaicznymi typu full black. Jako oficjalny dystrybutor Swiss Solar zapewniamy kompletną dokumentację w języku polskim dla wszystkich oferowanych modułów, dzięki czemu możesz być pewny, że gwarancja udzielana jest bezpośrednio przez topowego producenta z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

 

Więcej informacji na temat paneli fotowoltaicznych Swiss Solar można znaleźć w artykule „Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - szwajcarska jakość!” oraz na podstronie panele fotowoltaiczne.

Twój dostawca

ikonka telefon   +48 787 091 176

 

 

ikonka mail  zamowienia@bluesunpv.pl

ikonka mail    reklamacje@bluesunpv.pl

ikonka mail      marketing@bluesunpv.pl

SZYBKI KONTAKT ikonka

home
Instagram Bluesun Solar Polska

Dostawa | Formy płatności

Klauzula RODO

Polityka prywatności | Polityka cookies

USŁUGI ikonka 

OGRZEWANIE ikonka 

FOTOWOLTAIKA ikonka 

NA SKRÓTY ikonka 

facebook hurtownia fotowoltaiczna

ikonka pinezka NASZA LOKALIZACJA Opolskie | Stara Kuźnia | Szkolna 7 

© Bluesun Solar Polska 2024

Bluesun Solar Polska Logo

Autoryzowany i oficjalny dystrybutor. Fotowoltaika oraz systemy grzewcze najwyższej jakości!

Sprawdź ofertę naszych partnerów strzałka

Potrzebujesz kompleksowej usługi montażu?

mail ikona Twój e-mail:

NIP:

Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Hurtownia fotowoltaiczna współpraca

 Zostaw swoje dane, abyśmy mogli utworzyć dla Ciebie konto, w  platformie zakupowej B2B.